Geride ÜÇ OĞLUM DAHA VAR

Geride ÜÇ OĞLUM DAHA VAR
Erciş'te şehit olan Mustafa Yıldız'ın babası, cenazedeki konuşması ile duygulandırdı.Abone ol

Van'ın Erciş ilçesinde,teröristlerle çıkan silahlı çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Yıldız'ın (34) cenazesi, doğum yeri olan Çorum'un Uğurludağ ilçesinde toprağa verildi.
< istanbul obesity br>Yıldız'ın cenazesi, yakınları tarafından çorum Devlet Hastanesi morgundan alınarak ambulansla Uğurludağ ilçesine götürülmek üzere yola çıkarıldı. İskilip yolu Uğurludağ kavşağında üzerinde Türk bayrakları bulunan çok sayıda araç, Ambulansa ilçeye gidene kadar eşlik etti. Polis ekipleri, ilçede yoğun güvenlik önlemi aldı.

Şehit Yıldız'ın cenazesi, Uğurludağ Merkez Camisi'ne getirildiğinde, şehit yakınları ve çok sayıda vatandaş bölücü terör örgütü aleyhine slogan attı. Cenaze namazının ardından Yıldız'ın cenazesi, Belkavak Mahallesi'ndeki mezarlıkta toprağa verildi. Şehit çavuşun tabutu üzerindeki bayrak küçük kızı Merve'ye verildi.

Şehit uzman çavuş Yıldız'ın babası Fevzi Yıldız ise oğlunun ardından yaptığı konuşma ile duygulandırdı. Fevzi Yıldız, "Vatan sağ olsun 3 oğlum var. Gözümü kırpmadan onları da seve seve askere gönderirim" dedi.Kategori : GÜNCEL