21 yıl burnunda boncukla yaşadı

  • Ana Sayfa
  • 21 yıl burnunda boncukla yaşadı
21 yıl burnunda boncukla yaşadı
Salihli'de bir vatandaş 21 yıl burnunda boncuk taşıdı. Doktorlar hayrete düştü.Abone ol

Manisa'nın Salihli İlçesi'nde, nesef alamama ve burun kanaması şikayetiyle hastaneye giden bir vatandaşın burnundan boncuk çıkarıldı.

Nefes alamama ve burun kanaması şikayeti için defalarca hastaneye gittiğini, ancak çözüm bulamadığını ifade eden Yasin Erg istanbul obesity in (31), son olarak Özel Can Hastanesi KBB Uzman Doktor Ünsal Ayça Aykut tarafından muayene edildi.

Yapılan muayenede, Ergin'in burnunda boncuk olduğu tespit edildi. Yarım saat süren bir ameliyat sonrası Ergin, 21 yıldır farkında olmadan burnunda taşıdığı boncuktan kurtuldu.

Ameliyatı gerçekleştiren KBB Uzman Doktor Ünsal Ayça Aykut, "Hastamız, polikliniğe ilk geldiği zaman burnunun sağ tarafından 21 yıldır şikayetçi olduğunu söyledi. Bunun üzerine hasta, ameliyathaneye alındı.

BONCUĞU SAKLAYACAĞIM

Yarım saat süren bir operasyon sonucu kabuklanmaların olduğu bölge olan, sinüs ağzına yerleşmiş boncuk tespit edildi ve çıkarıldı" şeklinde konuştu. 10 yaşından beri burnunda boncukla yaşayan Yasin Ergin ise, boncuğun burnuna nasıl girdiğini hatırlamadığını belirterek, "21 yıldır bana işkence çektiren, bir boncukmuş. Bu boncuğu, 21 yıldan bu yana burnumda taşıdım. Bundan sonra da hatıra olarak evimde saklayacağım. Burnumdaki boncuğu fark edip operasyonla çıkaran doktorum ve ekibine ekibine sonsuz teşekkür ederim" dedi.Kategori : GÜNCEL