Kimsayal ürünler nerede?

Kimsayal ürünler nerede?
İngiliz polisinin ortaya çıkardığı terör planına kamuoyunun bir kısmı şüpheyle yaklaşıyor.Abone ol

İngiliz polisinin, ortaya çıkardıktan sonra "Eşi benzeri görülmemiş kanlı saldırı olacaktı" diyerek takdim ettiği teröristlerin uçakları düşürme planına, kamuoyunun bir kısmı şüpheyle bakıyor.

İnternette BBC ve שאיבת שומן לפני ואחרי טורקיה diğer medya organlarının tartışma sayfalarında dile getirilen görüşler, insanların resmi açıklamalara inanmadığını gösteriyor:

Ortada tuhaf bir durum var. Tehdit olduğunu biliyorlardı, aylardır takipteydiler, ama en büyük silahlarını çekip bütün havaalanlarında panik yarattılar. Bu taktik, bir vahşeti önleme girişiminden ziyade insanların yüreğine korku salma çabasını andırıyor. (John Byng, BBC).

George Orwell"ın 1984 romanını ve sürekli korku temasını okumadınız mı? (Obe, BBC).

Hassas terör konusu kullanılarak halka yöneltilmiş bir "manipülasyon kampanyası" var. Bomba yapmaya yarayan ne kimyasal ürün, ne de başka malzeme buldular. Polis, kendi yıldızını parlatabilmek için medyatik sirk düzenliyor. (Damian McCarthy, Independent).

Güvenlik adına insanları aşağılıyorlar. Yarın yolculardan elbiselerini çıkarıp (Guantanamo"daki gibi) turuncu tulum giymelerini isterlerse kimse şaşırmasın. (Richard Horton, Times).Kategori : DÜNYA