Gravesen can sıktı

Gravesen can sıktı
Gravesen'den gelen haberler, Galatasaray Yönetimi'nin canını sıkacağa benziyor.Abone ol

Galatasaray, Gravesen'de harekete geçmek için Real Madrid'in kararını beklerken, Danimarkalı futbolcu ise bu transfere sıcak bakmıyor. Bu oyuncuya Celtic de talip oldu

Danimarka Milli Takımı ile birlikte Fransa'da bulunan Real Madrid'in ünlü futbolcusu, sarı - kırmızılı takım hakkında תוכנית תשלום שרוול קיבה בטורקיה çıkan haberlerden ve kendisine sorulan sorulardan sıkıldı.

'Kolay iş değil'
Fransa'da gazetecilerin Cim - Bom'a yönelik sorularına sinirlenen Gravesen, "Şimdi bu sorulara ne gerek var. Nereden çıktı bunlar. Ben Real Madrid'in futbolcusuyum" yanıtını verdi.

Danimarkalı oyuncunun Menajeri John Sivaback ise şu anda hiç bir gelişme olmadığını vurgularken, "Ben de Galatasaray'ın bu konuda Real Madrid ile anlaştığını duyuyorum. Ancak böyle bir şeyin olacağını sanmıyorum. Çünkü İspanyol kulübünde şu anda bir karmaşa var. Ne başkan belli, ne de yönetim... Bu yüzden Galatasaray'ın herhangi bir yöneticiyle konuşması çok zor. Ayrıca Madrid ile de sözleşmemiz var" diye konuştu.

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat ise Gravesen ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bu öyle kolay olacak bir iş değil. Ama takipteyiz ve çalışıyoruz."
Gravesen için Real Madrid'in kararını bekleyecek olan sarı - kırmızılılar, öncelikle bu futbolcuyu kiralama yoluna gidecek. Ancak bunu yapabilmek için öncelikle futbolcunun ikna olması gerekiyor.

Haber: İrfan Kurtulmuş
Kaynak: www.milliyet.com.trKategori : SPOR